• O nás
 • Co nabízíme
 • Reference
 • Fotografie
 • Kontakt
 • Masarykova 52/84, Rudná u Prahy, tel.: 602 773 159

  Vlastní výroba

  Co nabízíme

  Minizákusky:

  Bohatá nabídka malých zákusků je přímo ideální řešení pro bankety, oslavy, rauty nebo obchodní meetingy. Špičky, indiáni, ovocné a ořechové koše, věnečky, větrníky, laskonky, punč, lanýře, rumové kokosové, amaretto koule, ořechové polokoule,aj. Další minizákusky lze prakticky připravit ze všech dortů batulů o průměru 15cm, které jsou v nabídce ve standardní velikosti. Více info na vyžádání. 

   

         Mini zákusky

  další fotografie najdete > zde <   

   

  Zákusky:

  Ze zákusků lze vybírat mezi standardními dorty a našemi tzv. SPECIÁLY, což jsou ještě delikátnější a honosnější zákusky pro náročnější jazýčky.

  Při výrobě dortů věnujeme velkou pozornost nejen kvalitě surovin, dokonalé chuti, ale také estetické stránce, aby se každý zákusek na zákazníka přímo usmíval. A navíc, každou chvíli přicházíme s nějakou novinkou v řadě zákusků!

   

    Čoko-nugátový řez  Harlekýn  Jahodový řez    

  další fotografie najdete > zde <  

   

  Dorty:

  Naše dorty jsou charakterické tím, že jsou trvanlivé, lehké a chuťově výrazné, protože upřednostňujeme při jejich plnění tvaroh, zakysanou smetanu a jogurt před šlehačkou a máslovým krémem. Navíc pečeme z klasických poctivých surovin jako jsou čerstvé máslo, vejce, pravá šlehačka a minimalizujeme použití směsí, protože nedokážou pokaždé nahradit skutečnou chuť čerstvých surovin.

  Celé dorty nabízíme jak z vitríny, tak na zakázku, kde existuje následující rozdělení atypů:

  A/ Ovocné (nahoře osázeno ovocem a zalito jemnou želatinou) . . . . 300,-Kč nebo 330,-/kg (dle typu krému)

  B/ Krémové (krém uvnitř i z vnějšku) . . . . 330,-Kč/kg (báze zakysaná smetana nebo tvaroh plus rostl.smetana)

  C/ Máslové . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  370,-Kč/kg

  D/ S živočišnou šlehačkou . . . . . . . . . . .   350,-Kč/kg 

  E/ Čokoládou polité dorty . . . . . . . . . . . . plus 30,-Kč/kg

  F/ Marcipánem potažené dorty . . . . .  . .  plus 90,-Kč/kg+..% za vícepráce, modeláž,...


  Zákazník si může ve spolupráci s prodavačkou sám naspecifikovat velikost, tvar i skladbu svého dortu, tedy typ korpusu, druh krému a nakonec zdobení. Lze také doobjednat vymodelování marcipánových figurek, autíček, zvířátek a dalších tvarů, které se umístí na dort. Také lze přinést vlastní fotografii a my ji převedeme na jedlý papír. Dorty mohou být různých velikostí ráfků, ale i tvarů. U nás není nic nemožné!!!

   

            Dort Hello Kitty   Svatební dort

  další fotografie najdete > zde <

   

  Chlebíčky, kanapky, obložené mísy:

  Každý den připravujeme čerstvé chlebíčky (31,-/34,-Kč) a mini-chlebíčky „KANAPKY“ (25,-Kč) na vícezrnné bagetě a jemné pomazánce. Na přání připravíme obložené mísy míchané nebo pouze masové, sýrové, s/bez zeleniny.

   

     

  další fotografie najdete > zde <

   

  Káva

  K dobrému zákusku neodmyslitelně patří lahodná a kvalitní káva. A na tom staví i naše cukrárna. Vybrali jsme velmi delikátní, vždy čerstvou a v Česku praženou kávu pocházející z velmi kvalitních odrůd kávových zrn z Jižní Ameriky.

   

    

  další fotografie najdete > zde <  

   

  Zmrzlina

  V sezóně je v nabídce bohatý výběr kvalitní kopečkové zmrzliny vlastní výroby, skvělá točená zmrzlina a nebo spousta nanuků. Samozřejmostí jsou i poháry s ovocem, se šlehačkou a topingem.

   

      

  další fotografie najdete > zde <